Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

25 квітня 2019 року
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» студента кафедри підприємництва і торгівлі Одеського національного політехнічного університету Колодіна Євгена!

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Підприємництво», що відбувся 10-11 квітня 2019 року в Житомирському державному технологічному університеті, здобув перемогу студент кафедри підприємництва і торгівлі інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету Колодін Євген. Наукова робота на тему: «Теоретико-прикладні основи розробки та реалізації мобільних додатків, як одного з напрямів розвитку електронної комерції», що була написана під керівництвом д.е.н., професора кафедри підприємництва і торгівлі Бавико О.Є., поєднала у своєму змісті дослідження теоретичних основ сучасного підприємництва і розроблений автором алгоритм розробки та впровадження комерційних мобільних додатків.

У конкурсі взяли участь 150 студентів-авторів з 54 закладів вищої освіти, які представили на розгляд комісії 120 наукових робіт. Кафедрі підприємництва і торгівлі третій рік поспіль вдається підготувати переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво», що свідчить про високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів нашого університету.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам конкурсу та членам галузевої комісії за високий рівень студентських наукових змагань!