Політехніки на інформаційному заході

19 квітня 2019
Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету відвідали захід в Одеській національній науковій бібліотеці, присвячений пам’яті Олександри Тюнєєвої.

18 квітня 2019 року студенти 3-4 курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету відвідали захід до 190-річчя Одеської національної наукової бібліотеки. Зустріч була присвячена пам’яті однієї з директорів бібліотеки Олександри Тюнєєвої.

Олександра Миколаївна Тюнєєва (1888-1984) – книгознавець, бібліограф, бібліофіл, фахівець рідкісних книг, прийшла до бібліотеки у 1920 році, з 1921 року – завідувач відділу рідкісних та мистецьких видань. Співробітники Одеської національної наукової бібліотеки підготували та видали збірник матеріалів «Александра Николаевна Тюнеева» (Одеса, 2012).

Захід проходив за участю громадських і культурних діячів, бібліотекарів, студентів закладів вищої освіти м. Одеси. Відбулася урочиста передача бібліотеці крісла, що належало Олександрі Тюнєєвій, відреставрованого за підтримки Армена Пушкіновича Петояна, краєзнавця, голови громадських організацій «Одеський центр вірменознавства» та «Одеський фонд культурної спадщини», члена комісії з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua