Підсумки Олімпіади зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

18 квітня 2019 року

Підведення підсумків і нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність». На базі кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету 18 квітня 2019 року відбулось підведення підсумків і нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність», що розпочала роботу 17 квітня 2019 року.

Протягом двох насичених днів зі щільним графіком обдарована студентська молодь підтвердила не лише високий рівень сформованих теоретичних знань і практичних умінь, а й виявила здатність до системного та творчого вирішення професійних завдань. Методологічною основою Олімпіади були: пошук, опрацювання, узагальнення інформації та створення зручної системи навігації для навчальної бази даних за допомогою СКБД Microsoft Access. Рівень знань студентів оцінювався за допомогою завдань, до яких були включені питання з навчальних дисциплін бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Серед 46 учасників Олімпіади із 17 закладів вищої освіти до нагороди дипломом I ступеня була представлена студентка освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету Мариморич Ю.В. (група ІД-151).

Також за рішенням журі Олімпіади студенти кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій були нагороджені грамотами за участь у таких номінаціях:

"Інформаційно-аналітична діяльність" – Блінська Ю.М. (група ІД-151)

"Документаційно-інформаційне забезпечення галузі" – Шипищина І.О. (група МІД-141)

"Управління інформаційними проектами" – Сарахман Ю.Ю. (група МІД-141)

 

Щиро вітаємо переможців і дякуємо всім за участь!