Навчання або стажування у вишах Словаччини

1 квітня 2019
Українських студентів, аспірантів та викладачів запрошують на навчання або стажування у словацьких вишах. Така можливість надається відповідно до Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки.

Заявки приймаються до 12 квітня 2019 року.

Словацька сторона зможе прийняти:

- до 5 студентів на часткове навчання (до 10 місяців);

- до 5 стажистів і докторантів/аспірантів з метою збору матеріалів, вивчення наукової літератури за темою досліджень (до 10 місяців).

Пропозиція покриває навчання та проживання кандидатів у студентських гуртожитках. Їм також виплачуватимуть стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці.

МОН України прийматиме заявки (заповнену аплікаційну форму та інші документи) в паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,

Примітка: “Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2019”.

Перелік необхідних документів є на останній сторінці анкети-заяви за посиланням https://bit.ly/2Lz01rZ. Там також розміщена докладна інформація про пропозицію.

Докладніше про програму стажування: http://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-new/

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua