Вихід у фінал конкурсу «Авіатор-2019» студетів-машинобудівників ОНПУ

21 березня 2019
5 березня 2019 року відбувся третій, останній відбірковий етап масштабного освітнього проекту «Авіатор-2019», за підсумками якого у фінал конкурсу вийшли студенти-машинобудівники Одеського національного політехнічного університету.

У конкурсі взяли участь 8,5 тисяч конкурсантів з 50 авіаційних і технічних закладів вищої освіти України. Конкурс відбувався в три етапи. Креативна молодь пройшла тестування знань авіакосмічної галузі, а саме на рівень знань технічних наук; технічної англійської мови; теорії та історії авіації.

На початку конкурсу Одеський національний політехнічний університет представили вісім студентів, з яких фіналістами стали Василенко Георгій і Панга Наталя. Їхнім науковим керівником є к.т.н., доцент кафедри динаміки, міцності машин та опору матеріалів інституту машинобудування Одеського національного політехнічного університету Лимаренко О.М.

Наразі відбувається етап підготовки концепції власних проектів для презентації у фінальній частині конкурсу. У колі ідей наших учасників – соціально-освітні або соціальні проекти, орієнтовані на створення доступності авіації для людей з обмеженими можливостями. У квітні відбудеться захист проектів перед журі конкурсу, до складу якого увійдуть провідні фахівці авіаційної справи України. У результаті будуть обрані сто авторів найактуальніших і найперспективніших стартапів.

Переможці конкурсу отримають сертифікати на поїздку в Париж, де матимуть можливість відвідати найбільший міжнародний авіакосмічний салон Ле Бурже, стенди гігантів світового авіапрому та вітчизняних компаній, а також парк розваг Діснейленд.

Вітаємо наших політехніків і бажаємо здобути перемогу у фіналі!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua