Шевченківські дні в науково-технічній бібліотеці ОНПУ

14 березня 2019
Традиційно на початку березня в Одеському національному політехнічному університеті вшановують пам’ять геніального українського письменника, художника, борця за свободу нашої країни – Тараса Григоровича Шевченка. Поціновувачів творчості Тараса Шевченка – викладачів і студентів різних факультетів університету – зібрав захід, присвячений творчості Кобзаря.

Організатором та ініціатором заходу виступила науково-технічна бібліотека ОНПУ. Зустріч провела бібліотекар 1 категорії Роцкіна Лариса Григоріївна.

Відвідувачі заходу поринули у царство мудрого і красивого, правдивого і цінного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього слова Великого Кобзаря. З розповіді  Лариси Григоріївни студенти дізнались, як сходила поетична зоря Кобзаря – генія, поета, пророка, який відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі повною рікою влилися  в загальний потік людської культури. Відвідувачі бібліотеки мали змогу за допомогою іллюстративно-книжкової виставки перегорнути сторінки життя Великого Кобзаря. А завдяки сучасним інформаційним технологіям, якими володіє бібліотека, став можливим перегляд відео про основні віхи біографії Тараса Шевченка.

Отже, традицію вшанування пам’яті Величі українського духу підтримує молодь, а значить  «і голос той, і ті слова» таки «ідуть меж люди» і Слово його не буде забутим.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua