Зустріч із ректором університету прикладних наук м. Аугсбург

14 березня 2019 року
4-6 березня 2019 року ОНПУ відвідав ректор університету прикладних наук міста Аугсбург доктор технічних наук, професор Гордон Томас Рормайєр.

Пан Рормайєр зустрівся з ректором Одеського національного політехнічного університету проф. Г.О. Оборським, проректором В.С. Шобіком, директором українсько-німецького інституту проф. В.Ф. Семенюком та директорами інститутів. На зустрічі обговорювались напрямки наукового та освітнього співробітництва між ОНПУ та університетом прикладних наук міста Аугсбург. Велику зацікавленість пан Рормайєр проявив до напрямків машинобудування, енергетики та інформатики.

Під час зустрічі пан Рормайєр відвідав Центр енергоефективних технологій ОНПУ, екскурсію яким провів директор ЦЕЕТ проф. Климчук О.А. Гість на власні очі побачив реальні результати українсько-німецького співробітництва: ЦЕЕТ створювався в межах проекту «Створення енергетичних агенцій в Україні» німецькою компанією GIZ. Також він оцінив великий внесок у розвиток ЦЕЕТ німецьких організацій CIM, SES, та компаній: Viessmann, Wilo, TECE, Rehau та інших. Окрему зацікавленість викликав досвід роботи ЦЕЕТ зі школярами та гурток «Інсталятор енергоефективних систем», а також участь студентів у Startup.

Пан Рормайєр виразив побажання подальшої тісної співпраці та розвитку відносин між університетами.