Студентський конгрес за новими технологіями в машинобудуванні

1 лютого 2019 року
Університет Малтепе з гордістю оголошує про проведення з 9 по 10 травня 2019 року 7-го Міжнародного студентського конгресу Університету Малтепе (ICNTE) в Стамбулі, Туреччина.

З 2013 року ICNTE залучає студентів з усього світу, даючи їм можливість висловити і поділитися своїми дослідницькими інтересами та ідеями по ряду важливих питань у галузі машинобудування. Найважливішою особливістю конференції є те, що доповідачами будуть студенти і аспіранти, пов'язані з інженерними програмами. Запрошуються всі студенти для участі у конгресі зі своїми статтями, тезами і коментарями. Учасники повинні представити хоча б одну доповідь на конгресі.

ICNTE буде проходити з 9 по 10 травня 2019 року в «Marma Otel Istanbul», розташованому в головному кампусі університету Малтепе в Стамбулі. Проживання (готельні збори, а також сніданок, обід і вечеря включно) є безкоштовним для учасників. Витрати на проїзд (у Туреччину і назад) повинні бути покриті самим учасником. Коротка інформація про теми конференції, важливі дати і логістики представлена ​​нижче. Тези обсягом до 300 слів повинні бути представлені на рецензування до 1 березня 2019 року на електронну пошту на адресу конференції. Наступна інформація буде відправлено вам на електронну пошту після отримання вашого листа про наміри.

 

Термін подачі тез: 1 березня 2019 р.

Повідомлення про прийняття: 15 березня 2019 р.

 

УВАГА! Реєстраційний збір за участь у конгресі не стягується. Він фінансується Університетом Малтепе, тому витрати, зазначені нижче, оплачуються Університетом Малтепе:

– розміщення під час Конгресу в 5-зірковому готелі "Марма Стамбул"

– трансфери з аеропортів у готель і з готелів в аеропорт

– сніданки, обіди, вечері і гала-вечеря

– доступ до всіх сесій

– кава-брейки

– матеріали конференції

– пам'ятки Стамбула

 

ОПЛАЧУЄТЬСЯ УЧАСНИКОМ САМОСТІЙНО:

– авіаквитки

– особисті витрати

– зміна / покращення проживання

– трансфер з кампусу в центр міста (за проханням)

– додаткові напої та страви

– участь гостей і витрати

– візові витрати (якщо потрібні)

 

ICNTE’19 Email: icnte@maltepe.edu.tr

ICNTE’19 Website: http://www.maltepe.edu.tr/icnte