Курси «Проектування комп’ютерних ігор для навчання» для вчителів шкіл

29 січня 2019 року
Кафедра інформаційної діяльності та медіа-комунікацій ОНПУ презентувала курс «Проектування комп'ютерних ігр для навчання» для вчителів загальноосвітніх шкіл.

Зустріч з вчителями Одеської загальноосвітньої школи № 56  відбулася 25 січня 2019 року. Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету Лугова Тетяна Анатоліївна виступила з темою «Проектуання комп’ютерних ігор для навчання. Game-Based learning», розповіла про новітні парадигми сучасної освіти в умовах інформаційного суспільства, розкрила широкі можливості застосування серйьозних ігор (Serious games) в начанні школярів, порушила питання про нові погляди на роль комп’ютерних ігор у навчанні, принципи їх проектування та використання в навчанні.

Курс «Проектування комп’ютерних ігор для навчання» надає знання про основи геймдизайну, актуальні освітні концепції deeper learning, flipped learning, game-based learning, game design learning, навчає проектуванню комп’ютерних ігор.

За результатами курсу кожний отримує проект власної гри, всі презентації занять, електронну версію книги «Проектування комп’ютерних ігор для навчання», сертифікат про проходження курсів, багато креативних ідей та позитивних емоцій.

Тренер курсу – Лугова Тетяна Анатоліївна, доцент кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій, сертифікований геймдизайнер (Michigan State University), член одеської команди GameHub (Міжнародний проект Erasmus+KA2 «GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні» (№ 561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP)), «Runner-up» Міжнародного конкурсу з проектування комп’ютерних ігор Global Game Jam 2019.

Курси «Проектування комп'ютерних ігор для навчання» для вчителів шкіл, проводяться на базі кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій ОНПУ. Проходитиме щочетверга в лютому і березні (5 занять). Місце проведення: ОНПУ, Гуманітарний факультет (вул. Семінарська, 7), 1-й поверх, ауд. 120х, 201т. Тривалість заняття – 2 години.

Попередня реєстрація: https://goo.gl/forms/6LnlB4gZkHzb82Dc2 або електронним листом у вільній формі на адресу Lug2308@gmail.com.

Долучайтеся!