Набір на програму з підприємництва YEP!Starter

28 січня 2019
На базі Одеського національного політехнічного університету розпочинає роботу Підприємницький клуб, який входить до мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP.

Головним завданням Підприємницького клубу є просвітницька діяльність щодо основ підприємництва, проведення інформаційних кампаній, спрямованих на підвищення обізнаності студентів щодо базових понять  про стартапи, про екосистему в Україні і світі, про можливості для студентів, які мають ідеї та бажання спробувати себе в підриємництві.

Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP запрошує студентів та молодих вчених узяти участь в освітній програмі з підприємництва YEP Starter.

YEP Starter – українсько-естонська програма з підприємництва, учасники якої за 3 місяці з допомогою менторів створюють власний стартап!

Минулорічні випускники YEP! успішно запустили свої проекти та перемагають на різноманітних конкурсах, отримуючи інвестиції. Наприклад, усі переможці останнього Innovation Market – резиденти YEP! Переможці попередніх програм прямо зараз презентують свої проекти в Естонії. Студенти YEP! створили власні бренди і вже мають перших клієнтів, як от Віка з BGTopi (http://bgtopi.com/), Ігор з Giftbot (https://gifthub.world/) чи Андрій з FriendlyFoodBot (m.me/FriendlyFoodBot).

То чого чекаєш ти? Якщо чарівного пенделя, то вважай, що ось він!

Що ти отримаєш в YEP!Starter?

- практичні воркшопи;

- провідні коучі, менторів з топових компаній (Deloitte, Lucky Labs, CISCO, Gravitec);

- інтерактивні тренінги від CEO, юристів, маркетологів, фінансистів та стартаперів;

- нетворкінги та менторські фідбек-сесії.

Наша програма дасть тобі необхідні знання для відкриття власної справи. Тут нема нудного теоретичного матеріалу, який так набридає.

YEP!Starter – це можливість, яка змінить твоє життя на «до» та «після».

Не залишай ідею в голові. Приєднуйся до нас та Yep!ash свій стартап!

Заповнюй анкету до 15 лютого 2019 рокуbit.ly/YEPStarter

Подробиці на сайті: www.yepworld.org

Програма проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії, спільний проект YEP, Beetroot Academy та Garage48.

Координатор Підприємницького клубу  в ОНПУ – проф. кафедри підприємництва і торгівлі – Бавико Олександр Євгенович

тел. (048) 7058599

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua