Прем’єра вистави «Дерева помирають стоячи» від студентів ОНПУ: другий показ

13 грудня 2018 року
13 грудня 2018 року в Палаці культури Одеського національного політехнічного університету відбувся другий показ прем’єри легендарної вистави «Дерева помирають стоячи».

Про благодійництво як мистецтво, про надію і про життєдайну силу вчасно сказаного «завтра» розповідає вистава за п’єсою «Дерева помирають стоячи» іспанського драматурга Алехандро Касона, поставлена студентами ОНПУ. У своєму творі Алехандро Касон оспівує перемогу морально сильної  і люблячої людини над злом і жорстокістю, боротьбу за життя і мистецтво.

У 2018 році наш студентський колектив, не маючи спеціальної фахової освіти, розпочав драматургічну діяльність, обравши для репертуару маловідому глядачеві п’єсу.

Художній керівник вистави Бабіцька Марія Володимирівна – методист деканату Гуманітарного факультету ОНПУ. Режисер: Калініна Маргарита (2 курс, ГФ, спеціальність «Культурологія»). Актори: бабуся Еухенія – Козарезова Таїсія (2 курс, УІІ, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»); дідусь Сеньйор Бальбоа –Тищенко Андрій (3 курс, УІІ, спеціальність «Соціальна робота та психологія»); Маурисьо – Козловський Кирило (2 курс, ГФ, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»); Ізабелла – Манасян Альбіна (2 курс, ГФ, спеціальність «Культурологія»); служниця Феліса та секретарка Елена – Барган Інна (5 курс,  ГФ, спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»). Конферансьє: Титоренко Євгеній (2 курс, УПІ, спеціальність «Кібербезпека»); Вирченко Олександра (2 курс, УІІ, спеціальність «Культурологія»). Звукооператор: Савков Євгеній (1 курс, ІБЕІТ, спеціальність «Облік і контроль у ресторанно-готельному бізнесі»).

«Актори» ОНПУ встигають не лише навчатись, а й знаходять час на творчий розвиток. Дякуємо нашим талановитим політехнікам за можливість поринути у дивовижний світ драматургії  та піднесений настрій глядачів!