В ОНПУ триває експериментальна робота з розробки механізму руху колінних суглобів

14 грудня 2018
Кафедра динаміки, міцності машин та опору матеріалів інституту машинобудування Одеського національного політехнічного університету розпочала моделювання механізму руху колінних суглобів.

Кафедра динаміки, міцності машин та опору матеріалів ОНПУ займається розробками фіксаторів та приладів для лікування травм опорно-рухомого апарату за допомогою механіки та біомеханіки. Ініціаторами розробки механізму руху колінних суглобів є доц. Лимаренко Олександр Михайлович, викладач Хамрай Вадим Вікторович, магістрантка Грахольська Олена.

Для втілення проекту команда ініціативних інженерів і науковців звернулася за консультацією до доцента кафедри травматології та ортопедії Одеського національного медичного університету Бодні Олександра Івановича, фахівця, який має досвід лікування різноманітних травм. Вони обговорили питання моделювання та вдосконалення фіксаторів та приладів.

Наступним кроком у дослідницькій діяльності наших науковців буде консультація з нейрохірургами. А у перспективі учасники проекту планують розробити спеціальний апарат для фіксації таранно-п’яткового суглобу.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua