Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє

12 листопада 2018 року
7 листопада 2018 року завідувач кафедри АЕС ОНПУ – д. техн. н., професор Кравченко В.П. взяв участь в круглому столі «Атомна енергетика: нові можливості для інноваційного розвитку України», що відбувся в межах XVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Організатори: ДП «НАЕК «Енергоатом», Департамент ядерної енергетики та атомної промисловості Міненерговугілля, Асоціація «Український ядерний форум»

Протягом заходу були представлені такі панелі:

  1. Стратегічна панель «Атомна енергетика в Україні та світі. Рік 2018»
  2. Стратегічна панель «Інвестиційні  можливості для світової атомної індустрії»
  3. Дискусійна панель «Можливості України як європейського центру для розповсюдження інновацій в атомній енергетиці»
  4. Панель асоціації «Український ядерний форум» – «Промисловість для атомної галузі: вироблено в Україні»

На засіданні були представники підприємств ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу, організацій науково-технічної підтримки атомної енергетики,  також науково-виробничих та промислових підприємств України – постачальників послуг, продукції та обладнання для АЕС, а також зарубіжних компаній – «Holtec International» та «Westinghjuse Electric Sweden».

ОНПУ щиро дякує організаторам  XVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» за можливість працювати на форумі, його відмінну організацію та сподівається на майбутню співпрацю.