Академічний обмін програми Erasmus+ (UMOVE(ME)

3 грудня 2018
У межах академічного обміну програми Erasmus+ (UMOVE(ME) 19.11.2018 - 23.11.2018 старший викладач кафедри Адміністративного менеджменту та проблем ринку ОНПУ Гончаренко Олексій Сергійович прочитав курс лекцій і семінарських занять із дисципліни «Соціальна та солідарна економіка на шляху до сталого розвитку» в Університеті Міньо (Португалія).

Цікаво, що Університет Міньо один із найпотужніших навчальних закладів Європи та, за рейтингами The Times, у 2012 році увійшов до кращих вишів світу. Участь у такій програмі є престижним здобутком для викладача та ОНПУ в цілому, позаяк відбір було здійснено приймаючою стороною в умовах жорсткої конкуренції серед претендентів із більш як 50 університетів світу.

Першочерговим завданням академічного обміну було зміцнення процесу інтернаціоналізації між Інститутом бізнесу економіки та інформаційних технологій ОНПУ та Інститутом економіки UMinho.    З метою пошуку довготривалих партнерських зв’язків із колегами було проведено зустріч на вищому рівні з керівником Інституту економіки UMinho проф. Francisco Veiga, який виявився обдарованим керівником, фахівцем із макроекономіки та економічної політики та взагалі різносторонньо розвиненою особистістю. На зустрічі була присутня представниця відділу інтернаціоналізації Інституту економіки Prof. Cristina Maria Soeiro Matos. На офіційному бізнес-ланчі з керівництвом було окреслено ряд стратегічних цілей та напрямів можливого співробітництва між економічними інститутами обох університетів, серед яких проведення спільних наукових досліджень, продовження академічних обмінів.

Згідно з планом робіт було проведено ряд інших зустрічей з представниками академічних кіл та адміністрації університету. Зокрема, було проведено зустріч з керівником магістерської програми «Соціальна економіка» проф. Ph.D  Orlando Petiz Pereira, під час якої було досягнуто домовленості про подальше наукове співробітництво з визначеної проблематики та організації інших спільних проектів. Також  О.С. Гончаренко взяв участь у заходах присвячених професійній орієнтації студентів «EEG business day». Семінари, лекції від запрошених бізнесменів, та проведений круглий стіл були присвячені проблематиці та мотивації працевлаштування випускників.

Така насичена програма заходів свідчить про активну і вмотивовану позицію наших викладачів-науковців!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua