ТИЖДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ В ОНПУ

3 грудня 2018 року
В останній осінній тиждень в Одеському національному політехнічному університеті пройшов щорічний маніфест «Тиждень добра». Цей захід проводиться нашими студентами не один рік, мета якого полягає в допомозі малозабезпеченим дитбудинкам і дітям – сиротам, у якому взяли участь і викладачі, і працівники Політеху.

Щодня, починаючи з 08.00 ранку, охочі допомогти в організації цього заходу ставали волонтерами та  проводили агітацію,  чергуючи в корпусах нашого вишу. Біля входу кожної з будівель було розташовано місце для збору коштів, де, з самого ранку, відвідувачів університету вітали волонтери, надихаючи на гарний початок дня й заохочуючи до участі в маніфесті. 

До того ж, цього річ символом «Неділі добра» стало сердечко, виконане технікою «орігамі». Кожна небайдужа людина отримувала такий невеличкий подарунок в обмін на іграшки чи фінансову допомогу, а також гарний настрій на ввесь день.

Отож, політехніки ще раз довели, що в людини з великим серцем немає ніяких відмовок, а добрі справи робити ніколи не пізно!

Дякуємо організаторам за роботу і волонтерам за співпрацю!