Студент інституту машинобудування виборов I місце на етапі ралійного чемпіоната України «Кубок лиманів»

16 листопада 2018 року
Олександр Арич, студент ІМС Одеського національного політехнічного університету спеціалізації «Автоспортивний інжиніринг» здобув перемогу на етапі чемпіонату України з міні-ралі – ралі «ХАДО DRC» (Кубок лиманів).

Представляємо огляд п'ятого фінального етапу Чемпіонату України з міні-ралі, ралі «Хадо ДіЕрСі».

Церемонія відкриття ралі відбулася на найбільшій площі Європи в центрі Харкова. Глядачів, які хочуть побачити гонщиків, що проїжджають через арку, а також сфотографуватися з кумирами, зібралася велика кількість.

Траса в околицях Дергачів мала довжину понад 17 кілометрів, і мала частину складних ділянок, які можна було вдало подолати автомобілем з потужним мотором. Спец.ділянка під назвою «Дергачі» спортсменам довелося подолати 6 разів, по три рази в кожен бік. Специфічне покриття траси з чорнозему і глини навіть при дрібному дощі стає дуже слизьким. Тому щоб такою трасою проїхати, потрібно мати гарний досвід.

Метеорологи точно передбачили погодні умови і дощ почав вводити свої корективи ще на самому початку гонки. Всього було 41 екіпаж, серед яких команди з України, Молдови і Туреччини. Пощастило тільки першим 5-ти екіпажам: доріжка була не сильно залита, і спортсмени показали свою нормальну швидкість, але з кожною хвилиною умови погіршувалися.

Лідерам класу Р6 Ігорю Белоусову/Олександру Аричу, для пешості в чемпіонаті потрібно було фінішувати четвертими, тому екіпаж був налаштований виключно на доїзд. Але за результатами гонки екіпаж Олександра Арича завоював перше місце в гонці і зберіг позиції лідера.

Вітаємо нашого студента з успішним виступом на етапі чемпіонату України з міні-ралі, з підтвердженням спортивного звання кандидата в майстри спорту з автоспорту. Бажаємо Олександру Аричу подальших успіхів на змаганнях та перемог у навчанні!