Майстер-клас для журналістів

15 листопада 2018 року
На кафедрі інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету у студентів-журналістів відбулася зустріч з Олександром Галясом – головним редактором «Порто-Франко».

У межах вивчення навчальної дисципліни «Етики журналістської, рекламної та PR-діяльності» 14 листопада 2018 року до ОНПУ, майбутніх журналістів, завітав з майстер-класом редактор однієї з провідних газет Одеси.

Метою майстер-класу було обговорення з редактором газети «Порто-Франко» Олександром Галясом та викладачем кафедри ІДМК Панькевич О.О. професійних секретів та принципів успішної журналістської діяльності.

Олександр Галяс – редактор одеського щотижневика «Порто-Франко», журналіст, письменник. У професійній журналістиці з 1991 р. Автор і тренер медіа-проектів «Школа соціальної журналістики», «Сто новин одного дня», «Школа кримінальної журналістики» і ін. Автор восьми книг, переважно в жанрі «нон-фікшн». Є лауреатом багатьох професійних конкурсів в Одесі та в Україні.

Майстер-клас відбувся у теплій, дружній та дуже веселій атмосфері. Студенти ставили багато запитань, які безпосередньо стосуються їхньої фахової діяльності. Гості проектували студентів-журналістів на те, як правильно вести журналістську діяльність.

Студенти-журналісти дуже вдячні гостю за змістовну зустріч! Усі залишились дуже задоволеними, з купою позитивних емоцій і тепер вже багажем знань щодо секретів професійної майстерності!

Бажаємо усім студентам нашого Політеху проведення таких цікавих майстер-класів і надалі!