Ви готові? «СтудОсінь» на порозі!

8 листопада 2018 року
Уже традиційно, восени, 06.11.2018 та 07.11.2018 в Палаці культури Одеського національного політехнічного університету пройшов один із найяскравіших щорічних конкурсів між студентами – «Студентська осінь ОНПУ – 2018».

Якщо Ви захоплюєтеся акторською майстерністю відомих артистів і віршами талановитих поетів, полюбляєте танцювати та віддаєте перевагу живій музиці, і у вашому словнику відсутнє слово «рутина» – безсумнівно, що Ви відвідали захід, призначений для боротьби молодих талантів – «СтудОсінь ОНПУ – 2018».

Неймовірна подія, де першокурсники мають усі шанси проявити себе як обдарованих дітей, показати свої таланти, поборовши власні страх і невпевненість, знайти нових друзів і… навіть отримати відмінну оцінку з деяких предметів. Це свято, до якого студенти з нетерпінням готувалися протягом двох місяців під пильним наглядом кураторів, об’єднуючи ідеї в одне ціле. Завдяки спільній і наполегливій праці першокурсників – ми маємо можливість спостерігати за шоу, яке запам’ятовується на довгі роки.

У конкурсі брали участь усі факультети й інститути ОНПУ: ГФ, УПІ, УНІ, ІМС, ІІБРТ, ІЕКСУ, ІБЕІТ, ІКС, ІЕЕ, ХТФ, УІІ, ІПТДМ, ІМІ, представивши свої номери в таких категоріях: музичний і танцювальний номери, оригінальний жанр, театральна гра й інструментальний номер. Кожна команда дивувала своєю підготовкою та цікавим сюжетом, у якому було об’єднано життя студентів нашого університету та історію розвитку ОНПУ протягом століття, починаючи з 1918 року.

Не дивлячись на хвилювання й страх великої аудиторії – першокурсники гідно захищали честь і міць своїх факультетів, боролися не лише за 1 місце в рейтингу університету, а й за щирі посмішки й любов у серцях глядачів.

Отож, хоч і результати будуть відомі наступного тижня, хеппі–енд очікує на кожного студента. Адже головне не перемога – а незабутні спогади і співпраця з такими ж однодумцями.