Конкурс стартапів і інноваційних проектів SpringUp-2019

24 жовтня 2018
Розпочато реєстрацію на Конкурс стартапів і інноваційних проектів Одеського національного політехнічного університету, Одеської мерії та Ізраїльського культурного центру SpringUp-2019. Студенти, аспіранти та молоді вчені можуть зареєструвати свою ідею або готовий проект і отримати підтримку в його реалізації. Переможців конкурсу чекають цінні призи та можливість представити свій проект інвесторам.

Конкурс SpringUp, засновниками якого є Одеський національний політехнічний університет, Одеська мерія та Ізраїльський культурний центр, проводиться з 2016 року, допомагає студентам, аспірантам і молодим вченим реалізувати свої новаторські ідеї у всіх технічних галузях, а також провести комерціалізацію своєї ідеї з метою отримання інвестицій для подальшого просування на українському та зарубіжних ринках.

У межах Конкурсу проводиться стартап-школа, де учасники мають можливість отримати цінну інформацію щодо реалізації етапів розвитку стартапу. Стартап-школу проводять сертифіковані вітчизняні та зарубіжні тренери та фахівці з різних галузей.

Для учасників організовано Бюро підтримки стартапів при Молодіжному інноваційному центрі ОНПУ, де проводиться щотижнева підтримка і консультування молодіжних команд.

Основні етапи:

– Реєстрація команд – з 12 жовтня до 13 листопада 2018

– Попередній відбір – з 13 листопада до 13 грудня 2018

– Тренінги для команд – з січня по квітень 2019

– Півфінал – 15 квітня 2019

– Фінал – 29 квітня 2019

– Церемонія нагородження фіналістів та переможців – травень 2019

Більш детальну інформацію про Конкурс можна отримати на сторінці конкурсу www.opu.in.ua

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua