Увага конкурс - «Авіатор 2019»

6 жовтня 2018 року
У Донецькому національному технічному університеті в Покровське 4 жовтня 2018 року відбулося урочисте відкриття всеукраїнського освітнього проекту «Авіатор 2019». Мета конкурсу - дати можливість студентам знайти застосування своїм ідеям і знанням, мотивувати амбітну і цілеспрямовану молодь розвивати вітчизняні промисловість і економіку.

«Авіатор 2019» складається з чотирьох відбіркових етапів: рішення задач з точних наук; тестування з теорії та історії авіаційної галузі; перевірки знань з технічної англійської; презентації власної розробки. Потенційні конкурсанти повинні зареєструватися на сторінці в Фейсбуці до 13 листопада. У проекті можуть взяти участь студенти денної форми навчання і молоді фахівці (від 17 до 25 років включно).

Конкурс давно став демонстраційним майданчиком студентських бізнес-проектів, їх шансом почати кар'єру, отримати оцінку професіоналів і можливістю побачити світ. Експертам галузі і підприємцям, які входять до складу журі «Авіатора» або є менторами, конкурс допомагає знайти талановитих співробітників - з новаторськими підходами і креативним мисленням. «Десятки тисяч молодих людей вже взяли участь в конкурсі.

Переможці конкурсу в січні 2019 року відвідають виставку солодощів і снеків ISM в Німеччині, в червні 2019 року відвідають галузевий форум International Paris Air Show Le Bourget 2019 у Франції, побачать інновації та новинки, ознайомляться з трендами сезону. Також студенти можуть поборотися за гранти в розмірі $ 50- $ 100 тис.