Тематичний захід «Спорт і культура ОНПУ поряд їдуть»

16 вересня 2018
12.09.2018 у Палаці культури студентів Одеського національного політехнічного університету пройшов тематичний захід «Спорт і культура ОНПУ поряд їдуть» до столітнього ювілею нашого вишу.

Під час зустрічі студенти мали змогу насолодитися переглядом не тільки документального фільму про спортивні звитяги ОНПУ, а й побачити справжні спортивні змагання від студентів-старшокурсників, які вже мають особливі досягнення у спорті.

Документальний фільм охоплював історичних факти з життя ОНПУ: починаючи з 1918 року студенти, викладачі та співробітники університету здобували сотні перемог у обласних змаганнях з карате, баскетболу, волейболу, легкої атлетики, гімнастики; займали перші місця з фехтування, бігу, регбі, боксу, дзюдо і шахів; ставали чемпіонами світу, завдячуючи своїм наставникам і менторам, керівникам і тренерам ОНПУ.

Потому політехніків із прийдешнім ювілеєм привітав завідувач кафедри фізичного виховання доцент Петелкакі Володимир Федорович. Він розповів про спортивне життя нашого політехнічного університету, зокрема про перемоги на Олімпійських іграх, про нинішнього студента Харламова, який завоював 4 срібні медалі на змаганнях із плавання в Ріо-де-Жанейро. Володимир Федорович закликав не втрачати такого потенціалу й продовжувати доповнювати скарбницю перемогами в спортивних заходах та гідно представляти ОНПУ на змаганнях різного рівня!

Під гучні аплодисменти глядачів на сцені Палацу культури ОНПУ виступили солістка «Голос ОНПУ» К. Ліхащенко, танцювальний ансамбль «Арабеск», чиї костюми вражали своєю пишністю і яскравістю, солістка К. Берлінська, а також вразила своїм виступом художня гімнастка О. Морозова. Між музичними й танцювальними номерами студенти мали можливість проглянути справжні майстер класи з дзюдо і карате від спортсменів Меркушева А., Драганова А., Воловника І., Фартуна Б. і Стерянського Я.

На завершення всіх присутніх привітали своїми виступами гурт сучасного танцю «Ребята с Марса» і танцювальна композиція «Фарш».

Ми вдячні ОНПУ за сотні дарованих можливостей для саморозвитку й самовдосконалення, а сьогоднішня церемонія лише підтвердила всю величність нашого рідного ОНПУ і його діячів.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua