Політехніки всіх років випуску зустрілися в одному залі

14 вересня 2018 року
14 вересня 2018 року в Палаці культури студентів ОНПУ в дні святкування 100-річчя нашого університету пройшов гала-концерт за участю випускників вишу.

Понад тисячу випускників різних років, різних спеціальностей, із різних куточків України з’їхалися до Одеського політеху.

Щоб зрозуміти, який на Форумі випускників панував настрій, уявіть, що ви зустрічаєте друзів, яких не бачили багато років, але досі зберігаєте теплі спогади, маєте багато спільного для розмови і вам просто не терпиться дізнатися, хто чим зараз живе. Саме такою – теплою, дружньою, майже родинною була зустріч політехніків. Самотнім не почувався ніхто.

Першим усіх гостей привітав директор Палацу культури студентів ОНПУ Гольдштейн Йосип Юхимович:

– Ми всі – випускники різних поколінь, із власним світоглядом, переконаннями та нас усіх об’єднує те, що своєю працею ми долучилися до історії розвитку нашого університету. Кожен із нас розпочинав свою життєву дорогу в різних куточках України та світу, та в певний час ці дороги перетнулися в одній точці – в Одеському національному політехнічному університеті. Ми пишаємося, що наші випускники знані у світі, обіймають високі посади у владних структурах, працюють у всіх галузях. Мета нашої зустрічі сьогодні – об’єднати довкола нашої Альма-матер однодумців, яким важливі та дорогі університетські ідеали і традиції, тих, хто може сприяти всебічному повноцінному розвиткові університету. Віримо, що Одеський політех з вашою допомогою надалі плекатиме ідеї високоосвіченості та високої культури, високу місію університету.

Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ) є найбільшим центром підготовки кадрів з вищою технічною освітою на Півдні України, головною місією якого є «Примноження інтелектуального потенціалу нації». За 100 років свого існування ОНПУ випустив більше 110 тисяч блискучих фахівців. Варто згадати лише декількох – Нудельман Олександр Емануілович, доктор технічних наук, лаурат п’яти Державних премій СРСР, лаурат Ленінської премії, двічі Герой Соціалістичної праці; Лобановський Валерій Васильович, заслужений тренер СРСР та України, майстер спорту з футболу СРСР; Горбенко Мстислав Мстиславович, альпініст, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України.

А також Борис Барський, Віталій Гогунський, Борис Бурда – люди, майстри своєї справи, і випускники Політеху.

На ювілейну зустріч випускників прийшло більше сотні політехніків.

Словами вдячності за здобуті вміння, знання, за дорогу в життя привітали усіх випускники ОНПУ. Наголосили, що у Політесі їх навчили вчитися, шукати те, що потрібно, і вірити у власні сили – за це велика подяка.

Випускники влаштували концерт, на якому демонстрували свої вокальні, танцювальні, а також ораторські здібності.

Номер, що зірвав найбільші овації, був виступ Бориса Барського, режисера, поета, актора, учасника комік-трупи «Маски». Він привітав Альма матер гумористичними віршиками на злобу дня.

На присутніх очікувало багато несподіваних хвилюючих миттєвостей, які сколихнули у пам'яті приємні хвилини минулого і подарували радість і задоволення.

Попереду у ОНПУ багато ще ювілеїв. Сподіваємося, що такі зустрічі надихнуть в першу чергу теперішніх студентів ОНПУ на подальшу творчу роботу на славу рідної Alma mater.