Гумор об`єднує кмітливу молодь

21 вересня 2018
Політехніки продовжують святкувати День народження Альма матер. Тому 20 вересня 2018 року в Палаці культури ОНПУ серед студентів Одеського національного політехнічного університету відбувся фінал першості шоу оптимістів «Гумор. Музика. Інтелект».

Головна відміна від звичайного КВК полягала в створенні нового формату. Тепер команди працюють не на загальну суму балів, а намагаються справити позитивне враження на аудиторію.

Улюблене студентське шоу представили 4 команди: «У нас є хлопці», «Шляпа», жіноча «Флекс» та «Особистості однієї руки». В ролі журі були відомі гумористи, метри своєї справи – Марк Куцевалов, Федір Осадчук, Ігор Прокопович, Нікіта Бєлих та Нікіта Трандафілов.

Зміна формату позитивно вплинула на якість підготовки команд. Окрім смішних номерів, студенти шукали нові ідеї та підходи для того, щоб вразити не тільки глядача, а й «зіркове журі», адже від нього залежить подальша участь команд у новому сезоні.

Були продемонстровані різні сцени, у яких використано нестандартні образи. Команди викладались на сто відсотків, чим вразили глядачів. До речі, окрім політехніків, серед присутніх були студенти інших вишів.

Переможцем шоу оптимістів «Гумор. Музика. Інтелект» стала команда «Шляпа» (Евген Кань, Яромир Маріч, Марія Войтовецька, Олексій Медвєдєв). Вона підкорила глядачів своєю харизмою та інтелектуальним гумором і подарувала незабутній вечір. На завершення вечора директор Палацу культури студентів ОНПУ Йосип Юхимович Гольдштейн вручив переможцям Кубок оптимістів та грамоту.

Вітаємо наших «оптимістів»!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua