Викладачі ОНПУ на форумі «Гастрономічний туризм Одеського регіону»

28 вересня 2018 року
2018 рік був оголошений Національною туристичною організацією України роком гастрономічного туризму. Саме тому 27 вересня у Всесвітній день туризму в м. Одеса відбувся форум «Гастрономічний туризм Одеського регіону», який відвідали викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності Одеського національного політехнічного університету.

У форумі взяли участь науковці, керівники туристичних компаній, професіонали індустрії туризму та гостинності, блогери та представники органів влади. До обговорення приєднався президент Національної туристичної організації України – Іван Ліптуга.

Форум було організовано за підтримки департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, департаменту культури та туризму Одеської міської ради, Асоціації «Туризм Одеси».

Завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності інститут бізнесу, економіки та Інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету д.е.н., проф. Ковтуненко К.В. та викладачі кафедри відвідали форум, а також презентацію-дегустацію «Одеська кухня народів світу».

Відповідні заходи – це запорука цікавих і корисних зустрічей, початок нових дружніх зв'язків та ділових проектів. Цей день не став виключенням – «скарбниця» партнерів кафедри збільшилася.

Представлені на форумі доповіді про гастрономічні маршрути підтвердили той факт, що Одеський регіон стрімко розвивається у сфері гастрономічного туризму. Представники кафедри переконалися, що Одеська область може багато чого запропонувати гастрономічним туристам: сироварний, виноробний, рибний, медовий, м'ясний, ягідний напрямки. Адже в районах області є чимало цікавих локацій, а також особливі кулінарні традиції, які приваблюють гостей.

Сучасний туризм – це пріоритетна сфера економіки України, що розвиває міста, містечка та селища, створює нові робочі місця, залучає валютні надходження та інвестиції в розвиток туристичної інфраструктури. Немає жодних сумнівів у тому, що наші студенти, які обрали спеціалізацію «Менеджмент туризму та гостинності» зробили правильний вибір!