Посвята в студенти першокурсників-політехніків

1 вересня 2018
Уже за традицією 1 вересня в Одеському національному політехнічному університеті відбулася хвилююча церемонія Посвяти першокурсників в студенти. Учорашніх школярів, а сьогодні вже студентів вітав багатотисячний колектив ОНПУ, їхні батьки, рідні та старшокурсники.

Із цієї дати для кожного з першачків починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху на професійній ниві і, звичайно, стати людиною з великої літери.

Усіх присутніх із визначним святом привітав ректор Одеського національного політехнічного університету – дійсний член Академії інженерних наук України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Оборський Геннадій Олександрович:

- Вітаю всіх присутніх у цій ошатній залі – викладачів, співробітників, батьків, родичів! У всіх нас піднесений настрій, - говорив керівник закладу, - адже зібралися ті студенти першого курсу, хто тепер представлятимуть 13 інститутів, 2 факультети та 64 кафедри. ОНПУ – тепер вже рідний для вас навчальний заклад, який визначається високим рівнем освіти, культом знань, науки, забезпеченням доступного та якісного навчання. Я впевнений і переконую вас – ви вступили до одного з найкращих вищих навчальних закладів України і це не пусті слова. За найвідомішими світовими рейтингами університет посідає чільні місця у топ-групі університетів світу. Студенти нашого навчального закладу відрізняються своєю активністю: вони є першими і в конкурсах наукових робіт, і в студентських олімпіадах, переможцями багатьох спортивних змагань, учасниками культурно-мистецької діяльності й багатьох інших видах студентської самодіяльності. Хочу висловити вдячність вашим батькам, вашим вчителям – ви їх надія. Дорогі першокурсники, попереду у вас дуже різноманітне цікаве студентське життя. Ми бажаємо, щоб для вас воно пройшло дуже плідно, щоб ви отримали той фундамент, який стане потужним підґрунтям для вашої майбутньої успішності. Ми будуємо успішний університет заради успішності його випускників. Лише за умови отримання міцних знань ви будете гідними тих надій, які на вас покладають ваші батьки, суспільство і вже тепер наш університет. ОНПУ здійснює підготовку спеціалістів із 54 спеціальностей. За час столітнього існування університет підготував 80000 фахівців для України і 91 країни світу. Тож примножуйте славу і традиції нашого університету! Нехай вам щастить на вашій життєвій дорозі.

Після привітань ректора настав найурочистіший момент – загальна символічна клятва першокурсників, проголошуючи яку вони пообіцяли дотримуватись головних життєвих принципів справжнього студента. Після прийняття клятви ректор Геннадій Оборський вручив першокурсникам усіх спеціальностей символічний студентський квиток, який є ознакою початку нового й дуже відповідального етапу життя для людей, які цього року вступили до нашої Альма Матер та відтепер гордо носитимуть ім’я Студент ОНПУ.

Креативний колектив творчих студентів-старшокурсників подбав про цікаву й видовищну концертну програму: пісні, яскраві вокально-хореографічні постановки.

На честь першокурсників звучав офіційний гімн ОНПУ.

До студентів з привітаннями звернулися голова студентської ради ОНПУ І.М. Щедров та голова студентського самоврядування ОНПУ Д.А. Цюрко.

Наш заклад спроможний якісно навчити того, хто хоче навчитися. У наших студентів дуже великі можливості для занять наукою, для культурно-мистецької діяльності і для спорту. Та найголовніше – для отримання якісної освіти. В добру путь!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua