ІЕЕ ▪ Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

КОГО МИ ГОТУЄМО

Інститут здійснює підготовку фахівців в галузі електричної інженерії: електроенергетиці, електротехніці та електромеханіці. Наші випускники

  • розробляють, налагоджують і здійснюють експлуатацію систем передачі, розподілу, перетворення електричної енергії;
  • здійснюють розробку і впровадження заходів щодо збереження всіх видів енергії на шляху від виробництва до споживання;
  • виконують реалізацію державної політики в області енергозбереження.

  • розробляють і налагоджують сучасні електромеханічні системи, електронні перетворювачі частоти і напруги;
  • забезпечують мікропроцесорне і комп'ютерне керування сучасними «розумними» електромеханічними комплексами;
  • проектують і налагоджують системи керування електротранспортною, електропобутовою та роботизованою технікою.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

Електрика є головним, самим зручним та найпоширенішим видом енергії, без якої не можна уявити собі сучасного життя. Без електрики не можуть існувати міста та селища, промисловість, сільське господарство, транспорт будь-якої сучасної держави Світу.

За даними незалежних агенцій потреба України та країн Євросоюзу в кваліфікованих інженерах-електриках на цей час в кілька раз перевершує їх наявність, що гарантує нашим випускникам забезпеченість роботою та надійне майбутнє.

ХТО НАВЧАЄ

Учбовий процес забезпечують викладачі, які мають практичний досвід роботи в області проектування, налагодження, експлуатації систем електропостачання, електричних мереж, електричного транспорту і автоматизованих систем. Багато зі штатних працівників інституту є науковими консультантами промислових підприємств, фірм і компаній Південного регіону України.

ДОКТОРІВ НАУК, ПРОФЕСОРІВ

11

КАНДИДАТІВ НАУК, ДОЦЕНТІВ

20

СТАРШИХ ВИКЛАДАЧІВ, АСИСТЕНТІВ

15

ВІДМІННИКІВ ОСВІТИ

3

ЯК МИ НАВЧАЄМО

Сучасна лабораторна база

У навчанні задіяні нові лабораторії, обладнані сучасним електромеханічним і електротехнічним устаткуваннямпровідних компаній – виробників «Eaton-Moeller”», «Schneider Electric», «Siemens», «ABB», «Danfoss» та інш.
Лабораторії електромеханічних і електронних систем автоматизації; лабораторія автоматизації виробничих, побутових приміщень і побутової техніки; лабораторія електротранспортних систем; лабораторія електротехнічних систем електропостачання та релейного захисту, неодноразово було відмічені як одні з кращих в Україні.

IT підготовка

Спеціалізовані навчальні класи обладнані засобами програмування, за допомогою яких студенти вивчають всесвітньо відоме програмне забезпечення: Сi++, Delphi, Microsoft Visual Basic, Autocad, Mathcad, Mathlab, Labview, Compas, Dialux і багато інших прикладних програм, що супроводжують фірмове електротехнічне устаткування.

Міжнародні програми академічної мобільності

Студенти та викладачі інституту регулярно приймають участь в міжнародних навчальних програмах та відвідують інші країни. В той же час, в інституті одночасно проходять підготовку студенти-іноземці з 14 країн світу, що обумовлюється актуальністю спеціальності.

Студентські конструкторське бюро та центр

У складі інституту функціонують підрозділи, де в позааудиторний час студенти мають можливість реалізувати свої мрії з розробки сучасних електричних систем та систем автоматизації.
Студентське проектно-конструкторське бюро «Формула-Електро» розробляє та вивчає новітні зразки електромобілів та інших електротранспортних засобів.
Молодіжний навчальний Центр «Інтелект-Електро» здійснює розробку сучасних роботехнічних систем та їх складових.

Практична складова навчання

В період навчання студенти проходять виробничі практики в енергопостачальних, енергомережних та енергосервісних компаніях, інспекціях з енергозбереження та енергонагляду, у відділах головного енергетику портів, промислових підприємств усіх форм власності, в енергоконсалтінгових та енергоаудиторських компаніях Південного регіону та України, на підприємствах електротехнічної галузі та транспорту.

Працевлаштування кращих випускників

Інститут активно формує партнерські відносини з профільними підприємствами виробничої сфери. Керівництво інституту та його кафедр бере безпосередню участь в працевлаштуванні та гарантує працевлаштування своїх кращих випускників.

Освітні програми

Контакти