ІДЗО ▪ Інститут дистанційної і заочної освіти

Ви є тут

Детальніше про інститут

Навчально-науковий інститут дистанційної і заочної освіти починає свою історію з 1966 року, коли у Одеському політехнічному інституті був організований Заочний факультет. Такий захід було продиктовано необхідністю створення відповідних умов для отримання вищої освіти працюючій молоді.

У 1993 році до Заочного факультету було включено Вечірнє відділення.

У 2005 році Заочний факультет реорганізовано у Навчально-науковий інститут заочної освіти і у його структурі створено Управління навчальних центрів, в рамках якого утворена мережа навчальних центрів на підприємствах і установах у містах Херсон, Южноукраїнськ, Енергодар, Вараш, Дністровськ, Бердичів, Зеленодольськ, Дніпропетровськ, Южне.

У 2009 році для розвинення і широкого впровадження дистанційних технологій навчання Навчально-науковий інститут заочної освіти реорганізовано у Навчально-науковий інститут дистанційної і заочної освіти. До його складу окрім Управління навчальних центрів введені Відділ технологій дистанційного навчання і експериментальна лабораторія «Чисте повітря», а згодом – Кафедра природничо-наукової підготовки.