Ви є тут

Умови для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Освітній процес для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення зосереджений у двох корпусах університету – Головному навчальному корпусі і навчальному корпусі № 3 (ІКС), які розташовані на основній території університету за адресою проспект Шевченко, 1, Одеса, Україна.

Ґанок головного навчального корпусу обладнаний пандусом, вхідні двері корпусу збільшеної ширини, без порогів. У Головному навчальному корпусі особи з інвалідністю та інші маломобільні групи населення мають безперешкодний доступ до Приймальної комісії (кабінет № 125: двері мають додаткову стулку для збільшення ширини, поріг відсутній), у деканат Інституту дистанційної та заочної освіти (кабінет № 116: двері збільшеної ширини, поріг на рівні підлоги), у навчальну аудиторію (кабінет № 127: двері збільшеної ширини, поріг відсутній), у буфет (розташований у вестибюлі корпусу, прохід широкий, пороги відсутні). У корпусі є санітарний вузол, доступний для маломобільних студентів.

Ґанок навчального корпусу № 3 (ІКС) обладнаний пандусом, вхідні двері корпусу двостулкові, збільшеної ширини, з низьким порогом. Корпус обладнаний ліфтом. У навчальному корпусі № 3 (ІКС) особи з інвалідністю та інші маломобільні групи населення мають безперешкодний доступ у навчальні аудиторії та лабораторії на дев'ятьох поверхах корпусу (двері із прорізами збільшеної ширини, пороги на рівні підлоги), у буфет (розташований у вестибюлі корпусу, прохід широкий, пороги відсутні). У корпусі є санітарні вузли, доступні для маломобільних студентів.

На території університету виділені місця для паркування автотранспортних засобів здобувачів освіти, що належать до осіб з інвалідністю та інших маломобильных груп населення.

Університетом забезпечується можливість проживання осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення разом із особами, що їх супроводжують, (гуртожиток № 3: розташований у безпосередній близькості від навчальних корпусів університету, будівля має окремий вхід, що обладнаний пандусом, який дає доступ до житлових приміщень, минаючи вестибюль зі сходами).