Новини

24 січня 2017

І Міжнародна зимова школа ОНПУ «Agile Project Management»

23 січня стартувала І Міжнародна зимова школа ОНПУ під назвою «Agile Project Management». Проект організованот відділом маркетингу та інноваційної політики Одеського національного політехнічного університету. Партнерами проекту виступили «ІТ-Кластер Одеси» та «АВ Soft». Cеред 15-ти учасників є представники Азербайджану та Казахстану.

23 січня 2017

Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімі в ОНПУ

25 січня на базі Хіміко-технологічного факультету Одеського національного політехнічного університету відбудеться ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

23 січня 2017

Шановні політехніки! Дорогі друзі!

Сердечно вітаємо з Днем Соборності та Свободи України! Злука Української народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року в єдину соборну Українську державу стала могутнім виявом волі українців та представників інших національностей до політичної консолідації.

20 січня 2017

До уваги студентів та аспірантів!

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для навчання в Угорщині.

20 січня 2017

Тренінг «Game Based Learning» за проектом Erasmus+KA2 GameHub

15-16 грудня у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся тренінг «Game Based Learning» («Навчання на основі гри») проекту ЄС Erasmus+KA2, у якому взяли участь представники ОНПУ.

всі новини
 
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії