20.02.2019

Навчально-мовний центр Українсько-польського інституту Одеського національного політехнічного університету запрошує слухачів на прискорений курс вивчення польської мови. Відкрито набір у групу нульового рівня (А0) і першого рівня (А1).
20.02.2019
Навчально-мовний центр Українсько-польського інституту Одеського національного політехнічного університету запрошує слухачів на прискорений курс вивчення польської мови. Відкрито набір у групу нульового рівня (А0) і першого рівня (А1).
19.02.2019
Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів з 4 по 8 квітня 2019 року відбудеться міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Угорщини та Польщі.
Основна тема конференції – «Сучасні ІТ-технології в контексті розвитку науково-освітньої діяльності закладів Малої академії наук України».
Головною метою проведення цього семінару й таких зустрічей, які організовують керівники, методисти наукових відділів МАН і ОНПУ, за словами Доведенко Олени Олександрівни (завідувача відділом МАН Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти і виховання), є окреслення простору для обміну досвідом у сфері комп’ютерних наук
На зустрічі були присутні ректор ОНПУ Оборський Г.О., директор інституту комп'ютерних систем ОНПУ Антощук С.Г., керівники відділів комп’ютерних систем в ОНПУ і МАН, представники різних регіонів України.
Семінар відкрив ректор ОНПУ Оборський Г.О., який зосередив увагу присутніх на тому:
- що спеціальності в Одеському національному політехнічному університеті розвиваються паралельно комп’ютерним технологіям;
- що ОНПУ посідає 1-ше місце серед вишів України, чиї випускники найбільше котуються у сфері айтішних професій;
- що працівники ОНПУ роблять усе можливе для того,щоб їх випускники відчували себе впевнено на ринку праці
- що цей семінар повинен; ще більше об’єднати діяльність МАН,інститутів і шкіл комп’ютерного програмування з Одеським національним політехнічним університетом.
Згодом виступила директор інституту комп’ютерних систем ОНПУ Антощук С.Г., яка, в свою чергу, розповіла про міжнародну співпрацю, роботу з Малою академією наук і школярами,а також зосередила увагу слухачів на екскурсі в історію дружньої співпраці МАН України і ОНПУ.
Із презентацією «Розробка комп`ютерних ігор як приклад STEAM-підходу (STEM+Art): від керування секціями Малої академії наук у відділення «Комп`ютерні науки» до створення GameHub-лабораторії Одеського національного політехнічного університету при підтримці міжнародного Erasmus-проекту» виступили заступник директора ІКС з наукової роботи, кандидат технічних наук Блажко О.А., та заступник декана ГФ з наукової роботи, кандидат мистецтвознавства Лугова Т.А.
В доповіді було наголошено про нові взаємовідносини між Малою академією наук та ОНПУ на основі Erasmus+KA2-проекту «GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні», в якому створюються методичні матеріали для школярів із проектування та розробки настільних та комп`ютерних ігор у навчанні різних шкільних дисциплін.
Доцент кафедри КС Стрельцов О.В. поділився досвідом роботи з молодшими школярами, і розповів про початкову робототехніку.
Заступник директора ІКС з роботи зі студентами пільгових категорій, старший викладач кафедри КС Блінов І.П. презентував доповідь про розважальну робототехніку, оригінальні і захопливі вироби.
27 жовтня в ІКС ОНПУ відбудеться черговий семінар Малої Академії Наук України.