Новини

26 липня 2017

Налагодження зв’язків з Китаєм

24 липня у Києві відбулася зустріч представників компанії Chengdu Nuclear Technology Service з директором Навчально-наукового центру ядерної енергетики (ННЦЯЕ) ОНПУ проф. В.П. Кравченком. Китайська компанія є найкрупнішим підприємством по ремонту обладнання ядерного острову (реакторного відділення) АЕС. 

24 липня 2017

До уваги абітурієнтів! ГОДИНА ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

  Абітурієнт — 2017! Година відкритих дверей в Одеському національному політехнічному університеті проводитиметься кожного четверга щотижня з 13.30 до 15.00.

30 червня 2017

Вітаємо доцента-первенця та кафедру обліку, аналізу і аудиту!

Вітаємо первенця! Вперше в ОНПУ вчене звання ДОЦЕНТА згідно нових вимог МОН присвоєно к.е.н., доценту кафедри обліку, аналізу і аудиту Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологий Башинській Ірині Олександрівні (наказ МОН України від 26.06.2017 № 936)! 

17 червня 2017

Фінальна конференція Темпус-проекту LeAGUe

13-14 червня 2017 року в місті Тбілісі (Грузія) відбулася фінальна конференція та нарада за Темпус-проектом LeAGUe. Проект присвячений розбудові мережі навчання впродовж життя у Вірменії, Грузії та Україні.

18 травня 2017

Стажування для освітян та школа англійської мови у Фінляндії

Проходження наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі (м. Гуйттінен) у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.  

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії