Новини

18 липня 2017

До уваги абітурієнтів! ГОДИНА ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

  Абітурієнт — 2017! Година відкритих дверей в Одеському національному політехнічному університеті проводитиметься кожного четверга щотижня з 13.30 до 15.00.

30 червня 2017

Вітаємо доцента-первенця та кафедру обліку, аналізу і аудиту!

Вітаємо первенця! Вперше в ОНПУ вчене звання ДОЦЕНТА згідно нових вимог МОН присвоєно к.е.н., доценту кафедри обліку, аналізу і аудиту Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологий Башинській Ірині Олександрівні (наказ МОН України від 26.06.2017 № 936)! 

17 червня 2017

Фінальна конференція Темпус-проекту LeAGUe

13-14 червня 2017 року в місті Тбілісі (Грузія) відбулася фінальна конференція та нарада за Темпус-проектом LeAGUe. Проект присвячений розбудові мережі навчання впродовж життя у Вірменії, Грузії та Україні.

18 травня 2017

Стажування для освітян та школа англійської мови у Фінляндії

Проходження наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі (м. Гуйттінен) у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.  

17 травня 2017

Технології майбутнього - небезпеки і можливості

Одеський національний політехнічний університет запрошує всіх бажаючих на зустріч із Полом Асояном, керівником напряму стратегічного партнерства в Google Cloud в штаб-квартирі Google в Маунтін-В'ю, Каліфорнія. Тема зустрічі: "Технології майбутнього - Небезпеки і Можливості".

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії