Новини

23 січня 2017

Шановні політехніки! Дорогі друзі!

Сердечно вітаємо з Днем Соборності та Свободи України! Злука Української народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року в єдину соборну Українську державу стала могутнім виявом волі українців та представників інших національностей до політичної консолідації.

20 січня 2017

До уваги студентів та аспірантів!

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для навчання в Угорщині.

20 січня 2017

Тренінг «Game Based Learning» за проектом Erasmus+KA2 GameHub

15-16 грудня у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся тренінг «Game Based Learning» («Навчання на основі гри») проекту ЄС Erasmus+KA2, у якому взяли участь представники ОНПУ.

18 січня 2017

До уваги абітурієнтів! ГОДИНА ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Абітурієнт — 2017! Година відкритих дверей в Одеському національному політехнічному університеті проводитиметься кожного четверга щотижня з 13.30 до 15.00.

15 січня 2017

Різдвяні читання в Одеській національній науковій бібліотеці

Щорічно Одеська національна наукова бібліотека проводить Різдвяні читання. В цьому році подія відбулася 11 січня. Це вже ХУІІ читання, які присвячені книзі як символу духовного відродження людини, суспільства, краю. Були запрошені представники наукових, мистецьких та церковних кіл, серед присутніх були викладачі і студенти Одеського національного політехнічного університету.

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії