Новини

5 червня 2018

ОНПУ – в світовому рейтингу університетів U-Multirank 2018

5 червня оприлюднено черговий рейтинг світових університетів U-Multirank 2018, в якому в четвертий раз взяв участь наш університет. На відміну від інших систем, заснованих на оцінках незалежних експертів і рівню цитування наукових робіт співробітників університетів, цей рейтинг дозволяє порівнювати університети за власними об'єктивними оцінками, рівнем наукових досліджень і викладання, трансферу знань і технологій, інтернаціоналізації та регіональної затребуваності.

4 червня 2018

Літня школа з вивчення англійської мови у Фінляндії, 19-26.08.2018 р.

Школа запрошує на інтенсивний курс з вивчення англійської мови для молоді у Західно-Фінлянському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

7 травня 2018

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади

 З 10 по 12 квітня 2018 р. в Одеському національному політехнічному університеті пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем».

27 квітня 2018

Освітні гранти на навчання в республіці Казахстан

Уряд Республіки Казахстан в рамках Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки виділяє в 2018-2019 навчальному році 40 освітніх грантів для навчання громадян України у закладах вищої освіти Республіки Казахстан за програмами бакалаврату - 30, магістратури – 10. Вибір навчального закладу і спеціальності залишаються за кандидатами.

25 квітня 2018

Конференція українських випускників німецьких університетів

  Метою даної конференції є корисний обмін досвідом і знаннями для сприяння науковому, науково-дослідному і професійному співробітництву, а також для підтримки соціального та економічного розвитку Україна-Німеччина.

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії