Новини

9 грудня 2016

Фонд Бориса Колесникова провів перший етап конкурсу «Авіатор 2017» у 44 вузах України

Відбувся перший етап всеукраїнського проекту «Авіатор 2017», який реалізує благодійний Фонд Бориса Колесникова для студентів технічних спеціальностей. Конкурс проходить вже вшосте. Для участі в ньому зареєструвалися 6500 студентів.

9 грудня 2016

В ОНПУ відбулась презентація "Розумний дім" Київської компанії "KNX"

7 грудня в ОНПУ відбулась презентація «Розумний дім», на якій студенти були ознайомлені з сучасними технологіями в галузі прикладного застосування фахових знань. Співорганізаторами проекту стали Київська компанія «KNX», що зацікавлена в наших спеціалістах, та ОНПУ, який готує студентів, для подальшої реалізації своїх знань у розвитку сучасних технологій.

8 грудня 2016

Студенти ОНПУ на Дні самоврядування в Приморській районній адміністрації Одеської міської ради

6 грудня студенти спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” Одеського національного політехнічного університету були запрошені в Приморську районну адміністрацію Одеської міської ради для відзначення Дня місцевого самоврядування.

7 грудня 2016

Роботи студентів ОНПУ зі спеціальності «Облік і оподаткування» - у списку переможців конкурсу дипломних робіт

У Житомирському державному технологічному університеті був проведений Другий етап Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування»,в якому взяли участь 153 дипломні роботи з 52 вищих навчальних закладів України.

6 грудня 2016

13 грудня відбудеться концерт-рандеву

У ДКС ОНПУ о 15:30. Новий проект: Викладачі та співробітники студентам ОНПУ

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії