Новини

23 травня 2017

До уваги абітурієнтів! ГОДИНА ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

  Абітурієнт — 2017! Година відкритих дверей в Одеському національному політехнічному університеті проводитиметься кожного четверга щотижня з 13.30 до 15.00.

18 травня 2017

Стажування для освітян та школа англійської мови у Фінляндії

Проходження наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі (м. Гуйттінен) у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.  

17 травня 2017

Технології майбутнього - небезпеки і можливості

Одеський національний політехнічний університет запрошує всіх бажаючих на зустріч із Полом Асояном, керівником напряму стратегічного партнерства в Google Cloud в штаб-квартирі Google в Маунтін-В'ю, Каліфорнія. Тема зустрічі: "Технології майбутнього - Небезпеки і Можливості".

16 травня 2017

Олімпіадна весна - студенти КОАА повернулись з дипломами переможців!

Олімпіади з нашої улюбленої спеціальності є традиційно найбільші за чисельною кількістю учасників. Цього року в інтелектуальних змаганнях в м. Дніпро брали участь 137 студентів з 72 вишів України та в м. Миколаєві – 121 студент з 42-х. І тим дорожча кожна перемога.

12 травня 2017

Студентська маївка ОНПУ-2017

Відповідно до  плану  роботи профспілкового комітету студентів на 2017 рік 6-7 травня в студентському оздоровчо-спортивному таборі «Чайка» пройшов студентський open-air «Студентська маївка ОНПУ-2017», в якому  взяли участь 105 студентів нашого університету.

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії