Новини

7 травня 2018

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади

 З 10 по 12 квітня 2018 р. в Одеському національному політехнічному університеті пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем».

27 квітня 2018

Освітні гранти на навчання в республіці Казахстан

Уряд Республіки Казахстан в рамках Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки виділяє в 2018-2019 навчальному році 40 освітніх грантів для навчання громадян України у закладах вищої освіти Республіки Казахстан за програмами бакалаврату - 30, магістратури – 10. Вибір навчального закладу і спеціальності залишаються за кандидатами.

25 квітня 2018

Конференція українських випускників німецьких університетів

  Метою даної конференції є корисний обмін досвідом і знаннями для сприяння науковому, науково-дослідному і професійному співробітництву, а також для підтримки соціального та економічного розвитку Україна-Німеччина.

11 березня 2018

Всеукраїнська студентська олімпіада «Технологія машинобудування»

15-18 травня 2018 р., в Одеському національному політехнічному університеті відбудеться всеукраїнська студентська олімпіада «Технолгія машинобудування» за спеціальністю «Прикладна механіка».

2 березня 2018

Навчання у Кореї за рівнем магістра та аспіранта

Посольство Республіки Корея та Корейський освітній центр оголошують відбір студентів для отримання гранту на навчання у Кореї GKS 2018.

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії