Новини

22 березня 2017

Конкурс на участь у програмі мобільності Erasmus+КА107

До уваги студентів ОНПУ!   Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності Erasmus+КА107 за двосторонніми договорами ОНПУ з університетами-партнерами в Іспанії в 2017/18 навч. році

18 березня 2017

Семінар в рамках Odessa Data Science Meetup

Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ) і Одеський національний університет імені І.І. Мечникова запрошують всіх бажаючих зустріч на семінар рамках Odessa Data Science Meetup.

13 березня 2017

До уваги абітурієнтів! ГОДИНА ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

  Абітурієнт — 2017! Година відкритих дверей в Одеському національному політехнічному університеті проводитиметься кожного четверга щотижня з 13.30 до 15.00.

23 лютого 2017

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Цей день започаткований ЮНЕСКО «з метою захисту мовного і культурного різноманіття». З цього приводу видання  "Вечірня Одеса" взяло  інтерв'ю в Ольги Романової, завідува кафедрою української та російської мов Інституту підготовки іноземних громадян Одеського національного політехніческого університету.

15 лютого 2017

До уваги вивчаючих чеську мову!

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії для українських студентів і викладачів ВНЗ з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії