Новини

5 грудня 2016

«Student-party» в ОНПУ

30 листопада у вестибюлі ДК «Політехнік» відбулася «закрита» вечірка «Student-party», в якій брали участь два факультети - ГФ і ІЕЕ.

5 грудня 2016

В ОНПУ відбулася лекція “Відкриті дані й електронне управління життям”

1 грудня студенти Політеху мали змогу послухати лекцію на актуальну зараз тему — “Відкриті дані й електронне управління життям”.

5 грудня 2016

Формула студент ОНПУ. Історія

Історія створення Формули студент в стінах ОНПУ почалася з того, що студентам-політехніків випала можливість пройти мовну практику в Німеччині в Магдебурзькому університеті імені Отто фон Геріке. Там, познайомившись з університетської командою Формула-студент і побачивши, що студенти самі проектують і виробляють спортивний автомобіль класу формула, одесити вирішили запустити такий проект в рідному політехнічному університеті.

5 грудня 2016

Інтервю. Кубок Лиманів: Олександр Лимаренко

Забезпечення спортивної безпеки - одна з ключових складових автоспорту, в тому числі і при проведенні етапів чемпіонату України з міні-ралі «Кубка Лиманів».

5 грудня 2016

До уваги абітурієнтів! ГОДИНА ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Абітурієнт — 2017! Година відкритих дверей в Одеському національному політехнічному університеті проводитиметься кожного четверга щотижня з 13.30 до 15.00.

всі новини
 
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії